Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Aktualności

Aktualności

lut
03
4781
Powstanie nowy ośrodek medycyny doświadczalnej

Przy ul. Jaczewskiego z tyłu szpitala Lubelski Uniwersytet Medyczny wybuduje nowy Ośrodek Medycyny Doświadczalnej. Uniwersytet ogłosił przetarg na projekt i wybudowanie ośrodka... więcej »

lut
03
1233
Nowy pełnomocnik ds. promocji komunikacji miejskiej

Pełnomocnikiem zarządu ds. promocji komunikacji miejskiej w Lublinie został Michał Krawczyk miejski radny z PO, umowa została podpisana na rok. więcej »

lut
03
383
Dofinansowania z Unii Europejskiej

Gminy mogą dostać dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach "Małych projektów" na place zabaw, remonty wiejskich świetlic, itp. termin składania wniosków upływa 27 stycznia... więcej »

lut
03
447
W Lublinie pojedziemy szybciej

Urzędnicy Lublina mają dokładnie się przyjrzeć ograniczeniom prędkości na ulicach miasta. Wszędzie tam gdzie jest to możliwe znaki zostaną zmienione m. in. na ul. Krochmalnej prędkość... więcej »

lut
03
2683
Konkurs Portu Lotniczego

Port Lotniczy Lublin ogłosił konkurs na wiersz, piosenkę lub film o powstającym lotnisku w Świdniku, każdy uczestnik konkursu ma szansę wygrać kalendarz wydany przez Port Lotniczy. więcej »

lut
03
431
Mniejszy budżet dla Lublina

Budżet powiatu lubelskiego w przyszłym roku będzie mniejszy niż tegoroczny, szacuje się że dochody wyniosą ok. 119 mln zł, a planowane wydatki to prawie 129 mln zł.   więcej »

lut
03
2953
Zamknięty parking przy ul. Kameralnej

Dwa miesiące temu właściciel sklepu Orfeusz zamknął parking przy swoim sklepie na ul. Kameralnej, od tego czasu mieszkańcy pobliskich bloków nie mają gdzie parkować swoich samochodów.... więcej »

lut
03
43
Ulica 3 Maja po przebudowie

13 stycznia, w poniedziałek na ul. 3 Maja zostanie wznowiony ruch pojazdów po przebudowie tej ulicy, na swoje stare trasy powrócą też autobusy miejskiej komunikacji co wiąże się ze zmianami w... więcej »

lut
03
13
Podwyżka opłat za wodę

W Chełmie od 1 marca zdrożeje woda i ścieki. Za metr sześcienny wody trzeba będzie płacić o 47 gr więcej czyli 3,13 zł, a za ścieki 4,73 zł za metr kwadratowy. więcej »

lut
02
45
Lublin kupi nowe trolejbusy

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie ogłosił przetarg na zakup ośmiu nowych trolejbusów, na ich zakup jest przeznaczone ok. 12,55 mln zł. Do tej pory zgłosiły się dwie firmy, jedna chce składać... więcej »

lut
02
213
Nowy inwestor w lubelskiej podstrefie ekonomicznej

W lubelskiej podstrefie ekonomicznej przy ul. Vetterów 3, rozpoczęła swoją działalność firma El-press zajmująca się usługami poligraficznymi. Przedsiębiorstwo zainwestowało 2,5 mln zł na... więcej »

lut
02
53
PGNiG ogranicza dostawy gazu przedsiębiorstwom

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo ograniczy dostawy gazu do Zakładów Chemicznych Police, Zakładów Azotowych Puławy oraz PKN Orlen w związku z niskimi temperaturami tak aby nikomu... więcej »

lut
01
34
Wikana buduje nowe budynki w Biłgoraju

Deweloper giełdowy Wikana powraca do Biłgoraja. Przy ul. Narutowicza ruszyła budowa nowego budynku mieszkalnego, w którym znajdą się 23 mieszkania o powierzchniach od 41 do 83 m2. Firma już... więcej »

ofertylublin.pl © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd